Velkommen til regnskapsbyrået Frier Accounting

Frier Accounting er et regnskapsbyrå som ble etablert høsten 2016. Vi holder til i flotte lokaler midt i Porsgrunn sentrum, og har også kontorer i Bamble kommune. Hos oss møter du dedikerte regnskapsførere og økonomirådgivere med solid fagkunnskap og bred bransjeerfaring. Vi jobber med kunder over hele Østlandsområdet, store som små, i en rekke ulike bransjer. Blant våre kunder finner du bedrifter i byggebransjen, håndverksbransjen, eiendomssektoren og investeringsbransjen.

Vi er her for deg som:

  • Vil ha full kontroll på bedriftens regnskap til enhver tid.
  • Vil utnytte ressursene dine på best mulig måte.

Ta kontakt med oss for en hyggelig samtale.

Verdifull regnskapsføring og økonomirådgivning

Vi i Frier Accounting er stolte av å kunne tilby deg markedets beste systemløsninger. Helt siden oppstarten har vi fokusert på å automatisere manuelle arbeidsoppgaver og prosesser. Bare slik kan vi konsentrere oss om det som faktisk skaper resultater for deg som kunde: å analysere tallene og sørge for at funnene blir omsatt til sunn verdiskapning.

Vi benytter Xledger, markedets ledende skybaserte økonomisystem, som gir deg full kontroll på bedriftsregnskapet til enhver tid. Våre dyktige økonomirådgivere går gjennom bedriftens regnskap for å vurdere om du bruker ressursene dine til riktig formål. Du vil sitte igjen med konkrete og gjennomførbare tiltak for å øke inntjeningen på bunnlinjen.

Tomas Fuglset

- Daglig leder

Telefon: 45230276
Epost: tomas@frieraccounting.no

Helene Tombre Nilsen

- Regnskapsfører / Partner

Telefon: 93260856
Epost: helene@frieraccounting.no

Esther Huemer-Nilsen

- Regnskapsfører / Controller

Telefon: 95418677
Epost: esther@frieraccounting.no

Oscar Halvorsen

- Regnskapsfører / Partner

Telefon: 90503171
Epost: oscar@frieraccounting.no

Linn Håvie

- Regnskapsmedarbeider

Telefon: 40040454
Epost: linn@frieraccounting.no

Tony Dinh

- Regnskapsfører

Telefon: 40084602
Epost: tony@frieraccounting.no

 

Olga Holte

- Controller / Regnskapsfører

Telefon: 40542828
Epost: olga@frieraccounting.no

 

Midlertidig bilde av

Andreas Holmegård

- Regnskapsmedarbeider

Telefon: 90715530
Epost: andreas@frieraccounting.no